Kolegija

Lyderė pagal darbdavių įvertinimą tarp privačių kolegijų – Vilniaus Verslo Kolegija nuo 2013 metų sistemingai pirmauja oficialiuose reitinguose pagal absolventų kuriamą pridėtinę vertę ir darbdavių vertinimus. VVK išsiskiria iš kitų privačių kolegijų ir vienais geriausių absolventų įsidarbinimo rezultatais. Didžioji jų dalis rekomenduoja studijuoti VVK, nes tai vieta –  kur studentai sutinka būsimus verslo partnerius ir potencialius darbdavius; tai erdvė – kur studentai skatinami kurti, praktiškai įgyvendinti verslo idėjas bei sumanymus; čia – suteikiamos žinios ir kompetencijos, pagrįstos rinkos poreikiais bei ateities lūkesčiais, tai Kolegija  – kur gimsta ir auga rytojaus verslų kūrėjai bei inovatoriai.

Strategija

Bendruomenė

bool(false)

Mūsų bendruomenę puikiai apibūdina keturi kertiniai žodžiai: Atskleidžianti, Lyderiaujanti, Sprendžianti, Įkvepianti. Padedame kiekvienam atskleisti savo gebėjimus ir galimybes, skatiname lyderystę, kartu sprendžiame iššūkius ir randame sprendimus, įkvėpdami naujoms idėjoms ir veiklos startui.

Plačiau

Tyrimai

Tyrimai yra viena iš svarbiausių Kolegijos veiklų, kuri nukreipta į nuolat augančių darbo rinkos,  verslo poreikių ir lūkesčių analizę. Tyrimai orientuoti į naujų mokymo metodų ir kompetencijų analizę, jų efektyvų taikymą, taip pat apima verslo aplinkos, vartotojų poreikių analizę, verslo vystymo alternatyvų palyginamąją analizę bei kitus aktualius tyrimo laukus.

Plačiau

Studentų atstovybė

Studentų atstovybė – tai jūsų akys, ausys ir balsas. Tai galimybė atstovauti savo interesus, siekti bendrų tikslų, kurti ir stiprinti bendrystę tarp  studentų, dėstytojų, plėsti bendraminčių ir partnerių ratą su kitomis mokslo, nevyriausybinėmis, verslo ir kitoms organizacijomis. Tai neformali platforma – Jūsų Iniciatyvoms, Idėjoms, Inovacijoms.

Plačiau