Stojantiesiems

Kodėl VVK

6 priežastys kodėl verta studijuoti VVK

  • AUKŠTAS įsidarbinimo rodiklis pagal specialybę. Pagrindinį dėmesį skiriame specialybės dalykams.
  • ATEITIES mokymų programos jau šiandien. Mokome tiktai tai, kas aktualu studentams ir darbdaviams.
  • INOVACIJOS kuriamos kartu su verslu. Projektinis mokymas nukreiptas į realius verslo poreikius ir situacijas.
  • VERSLUMAS ugdomas nuo pat pradžių. Prioritetas – praktinių žinių ir įgūdžių pritaikymui versle.
  • TARPTAUTIŠKUMAS. Kolegija pasitiki studentai iš 20 užsienio šalių, o mainų programos prieinamos kiekvienam.
  • PRIPAŽINIMAS. Remiantis žurnalo „Reitingai“ švietimo įstaigų 2018 m. paskelbtais reitingais iš privačių kolegijų darbdaviai labiausiai gyrė Vilniaus verslo kolegiją. Apklausą atliko “Prime Consulting”.

Priėmimas

Kviečiame ir laukiame studentų, kurie ne tik pasiekę tam tikrą žinių lygį, bet ir sukaupę tam tikrą veiklos patirtį. Jeigu esi savanoriavęs, dalyvavęs įvairiuose projektuose, mėginai kurti savo verslą ar kaupei patirtį kitais būdais, supažindink mus ir pristatyk tai savo motyvaciniame laiške. Kurdami įkvepiančią, galimybes atskleidžiančią mokymosi aplinką, taip pat tikimės tavo aktyvaus dalyvavimo ir įsitraukimo į Kolegijos bendruomenę, jos stiprinimo ir plėtros.

Plačiau

Erasmus+ galimybės

Erasmus+ programa suteikia studentui puikias galimybes studijuoti kitų šalių aukštosiose mokyklose, susipažinti su kitomis kultūromis, įgyti išskirtinės patirties. Programos dalyvis sustiprina savo profesinius įgūdžius, susipažįsta su konkrečios šalies ekonomine, socialine ir kultūrine aplinka. Programa taip pat skatina studentų savarankiškumą, mobilumą bei atveria naujas galimybes siekiantiems tarptautinės karjeros.

Plačiau

Finansavimas

Vilniaus verslo kolegija suteikia galimybę studijuoti nemokamai gavus studijų stipendiją. VVK studijų stipendija dengia 100 % studijų kainos. Todėl Kolegijos studentas, gavęs studijų stipendiją, neturi padengti nustatytos ir norminės studijų kainos skirtumo.

Plačiau

Atsakymai

Sakoma, kad nėra kvailų klausimų. Ir tai tiesa. Skatindama atvirą, autentišką ir motyvuojančią bendravimo kultūrą, VVK atsakys į visus jus dominančius ir jums svarbius klausimus. Klauskite visko, nepalikite “klaustukų” ir “daugtaškių”.