Kodėl VVK

6 PRIEŽASTYS KODĖL VERTA STUDIJUOTI VVK

  • AUKŠTAS įsidarbinimo rodiklis pagal specialybę. Pagrindinį dėmesį skiriame specialybės dalykams.
  • ATEITIES mokymų programos jau šiandien. Mokome tiktai tai, kas aktualu studentams ir darbdaviams.
  • INOVACIJOS kuriamos kartu su verslu. Projektinis mokymas nukreiptas į realius verslo poreikius ir situacijas.
  • VERSLUMAS ugdomas nuo pat pradžių. Prioritetas – praktinių žinių ir įgūdžių pritaikymui versle.
  • TARPTAUTIŠKUMAS. Kolegija pasitiki studentai iš 20 užsienio šalių, o mainų programos prieinamos kiekvienam.
  • PRIPAŽINIMAS. Remiantis žurnalo „Reitingai“ švietimo įstaigų 2018 m. paskelbtais reitingais iš privačių kolegijų darbdaviai labiausiai gyrė Vilniaus verslo kolegiją. Apklausą atliko „Prime Consulting“.

STUDIJUOJANTIEMS PRITAIKYTOS STUDIJŲ FORMOS

Kolegijos studentai gali lanksčiai derinti pasirinktas studijas su savo asmenine bei profesine karjera. Studentams pritaikytos studijų formos leidžia tinkamai užtikrinti tiek paskaitų lankomumą, tiek ir neiškritimą iš studijų proceso. Kolegijoje paskaitų tvarkaraščiai sudaromi lanksčiai, atsižvelgiant į studijuojančiųjų poreikius.

Taikomos šios studijų formos:

  • Nuolatinės studijos (kitaip – dieninės, kurios vyksta įprastu darbo dienos metu – nuo 8.00 iki 18.00 val.).
  • Ištęstinės studijos (kitaip – neakivaizdinės, kurios vyksta šeštadieniais – išskyrus šventinius savaitgalius – ir turi patrauklų paskaitų tvarkaraštį: tie, kurie negali atvykti šeštadienį, turi galimybę prisijungti prie nuolatinių studijų tvarkaraščio darbo dienomis, konsultuotis nuotoliniu būdu ir gauti visą reikiamą studijų medžiagą).
  • Ciklinės studijos (kai užsiėmimai vyksta nustatytu metu: 2 dienos po 8 ak. val. per mėnesį, o dalis užsiėmimų vyksta nuotoliniu būdu MOODLE aplinkoje, taikant blended learning metodologiją).

STUDIJŲ FORMŲ IŠSKIRTINIMUMAS

Kolegijoje kiekviena studijų programa turi savo ištęstinę formą, o tai padeda studijuojantiems kompensuoti prarastas žinias ir laiką, kai negali dalyvauti paskaitose dėl sveikatos pablogėjimo, darbo specifikos, komandiruočių ar pan.

Taip pat ištęstinės studijos šeštadieniais, kurios jau organizuojamos nuo 2002 m., yra patrauklios dėl pakankamai daug tiesioginio kontakto su dėstytojais – savo srities profesionalais, dirbančiais daugeli metų verslo srityje.

Ištęstines studijas renkasi ir tie, kurie jau turi aukštąjį išsilavinimą (tam tikros srities bakalaurą ar magistrą), tačiau buvo įgytos daugiau teorinio pobūdžio žinios arba turimos specialybės šiuo metu nėra paklausios ir tokiu būdu jie negali pilnai savęs realizuoti; arba tiesiog nori keisti veiklos pobūdį, ar kurti savo verslą.

Kolegijoje kuriama tokia aplinka, kuri leidžia studijuojantiems su įvairia gyvenimiška patirtimi mokytis vieniems iš kitų, drauge augti bei realizuoti savo idėjas.