A.K.I.S 

ATEINU.KALBUOSI.IŠGIRSTU.SPRENDŽIU

Vilniaus verslo kolegijoje startuoja unikali atvirų pokalbių erdvė A.K.I.S (ateinu, kalbuosi, išgirstu ir sprendžiu). Kiekvieno mėnesio antros savaitės ketvirtadienį nuo 13.00 iki 14.30 val., 4-oje aud. vyks šilti susitikimai. Tai laikas kiekvienam VVK studentui atvirai pasidalinti savo nerimu, rūpesčiais, klausimais ir mintimis, kurie kaskart mus užklumpa kasdienybės rutinose, o neretai nutinka, kad tiesiog nėra kam visa tai išsakyti, su kuom pasidalinti.

Atvirų pokalbių laiko moderatorius – Tomas Butvilas (tomas.butvilas@kolegija.lt).

Ar prisijungsi?

A.K.I.S startuoja jau Vasario 13 d.!

Artimiausi A.K.I.S renginiai:

  1. Kūrybinės dirbtuvės (HOW) CAN I SHAPE MY REALITY?

Kada? Vasario 20d. (ketvirtadienį) nuo 15.00 iki 18.00

Kūrybinių dirbtuvių kalba: anglų.

Dirbtuvių mentorė Dovilė Vilkevičiūtė

REGISTRACIJA, SPAUSK ČIA!

 

  1. Kūrybinės dirbtuvės (KAIP) GALIU KURTI SAVO REALYBĘ?

Kada?  Kovo 5d. (ketvirtadienį) 15.00-18.00

Kūrybinių dirbtuvių kalba: lietuvių.

Dirbtuvių mentorė: Dovilė Vilkevičiūtė

REGISTRACIJA, SPAUSK ČIA!

KAS TAI?

Kūrybinės dirbtuvės “(KAIP) GALIU KURTI SAVO REALYBĘ?” pirmiausia, tai yra laikas sau – savęs pažinimui. Dažnas mūsų nė nesusimąstome kiek savyje turime potencialo, gebėjimų, talentų, grožio. Neretai užmarštį sąlygoja kasdienybė arba aplinka, kurioje praleidžiame didžiąją savo laiko dalį. Jeigu ji nėra skatinanti augti, skleistis, kurti, tuomet neatskleidžiame savo talentų. Kūrybinių dirbtuvių metu studentai gali skirti laiko gilesniam savęs pažinimui ir tyrinėjimui, kas neabejotinai pagerintų ir studijų kokybę.

KĄ VEIKSIME?

Kūrybinės dirbtuvės yra paremtos patyriminio mokymosi principu: veikiu, patiriu, dalinuosi. Ką veiksime? Susitikimo metu studentai turės progą išbandyti įvairias veiklas sąveikaujančias su šiomis sritimis: psichologija, edukacija ir komunikacija.

 „Daugelis pedagogikos ekspertų tvirtina, kad mokyklos turėtų pereiti prie „keturių K“ – kritinio mąstymo, komunikacijos, kooperavimosi (bendradarbiavimo) ir kūrybingumo – mokymo.“ Tai yra savybės reikalingos ateities žmogui (remiamasi ištrauka iš istoriko, mokslininko  Yuval Noah Harari knygos „21 Pamoka XXI amžiui“). Kūrybines dirbtuves sudarys trys pagrindinės dalys: “Savivertės svarba kasdienybėje”, “Aš ir kiti. Komunikacinė improvizacija” ir “Tėkmės būsena (flow) praktiškai”.

Vienas pagrindinių kūrybinių dirbtuvių tikslų yra tikrinti realybę, kvestionuoti savo vidines nuostatas. Dirbtuvėse atliekamos užduotys skatins priimti gyvenimo įvykių tėkmę mokantis ieškoti savo, kaip sprendžiančiojo situacijas vaidmens.

Kviečiame registruotis ir dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse! Jeigu turite klausimų dėl renginių, rašykite: dovile@kolegija.lt