VVK studentai dalyvavo projekte „EuroYouth“, Vokietijoje.

2019-12-01

Vilniaus verslo kolegijos studentai dalyvavo projekte „EuroYouth“. Projekte susibūrė jaunimas iš Vokietijos, Ispanijos, Bulgarijos ir Lietuvos.

Užsiėmimų metu dalyviai gilinosi į tris pagrindines temas: Europos Sąjungos parlamento rinkimai, 2004 ES plėtra ir Berlyno siena – Berlyno sienos griūtis. Vienas pagrindinių projekto tikslų yra sukurti tris filmukus, kurie reprezentuotų išvardintas temas.

Berlynas, Erfurtas ir Veimaras miestai, kuriuose lankėsi dalyviai. Jie turėjo progą ne tik gilintis į ES istoriją, bet ir pažinti Vokietiją ir be abejo, plėsti savo pažinčių ratą užsienyje, bendrauti, kurti.

Pagrindinis projekto organizatorius yra „BIDA E.V.Kultur and Bildung“ Vokietija, kiti partneriai Europos Informacijos Centras – Bulgarija, „Altius Franciso de Vitoria Foundation“ Ispanija ir Vilniaus verslo kolegija, Lietuva.

Skatiname VVK studentus domėtis Erasmus+ programa ir jos suteikiamomis galimybėmis – studijos ir praktika, trumpos trukmės projektai užsienyje. Ir visa tai yra atvira kiekvienam studentui!